Sommerholdplan fra uge 27 til og med uge 32

Uge 27

Holdsal:
Mandag 17.30-18.23 Crossboxing v/Nadia N

Tirsdag 17.00 – 17.55 Stram op v/Betina N

Onsdag 18.00 – 18.55 Puls & styrke v/Susanne L

Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N
Torsdag 18.15 – 19.10 Cross, sved og godt humør v/Belinda

Bikesal:

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Mathilde F
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank

Onsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Frank

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank

 

Uge 28

Holdsal:
Mandag 17.30-18.23 Crossboxing v/Nadia N

Tirsdag 17.00 – 17.55 Stram op v/Betina N

Onsdag 18.00 – 18.55 Puls & styrke v/Susanne L

Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N
Torsdag 18.15 – 19.10 Cross, sved og godt humør v/Belinda

Bikesal:

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Mathilde F
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Onsdag 17.30 – 18.00 Bodybike v/Frank K

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank K

 

Uge 29

Holdsal:
Mandag
16.30 – 17.25 Ryghold v/ Anette O

Onsdag 17.00 – 17.55 Stram op v/ Anette O

Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N
Torsdag 18.15 – 19.10 Cross, sved og godt humør v/Belinda

Bikesal:
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank K

 

Uge 30

Holdsal:
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/ Anette O
Mandag 17.30-18.23 Crossboxing v/Nadia N.


Tirsdag
9.00 – 09.55 Pilates & fleksibilitet v/Mona B
Tirsdag 17.30 – 18.25 Bodypump v/Mona B

Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N
Torsdag 18.15 – 19.10 Cross, sved og godt humør v/Belinda
                         

Bikesal:
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank K

 

Uge 31

Holdsal:
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/ Anette O
Mandag 17.30-18.23 Crossboxing v/Nadia N

Tirsdag 9.00 – 09.55 Pilates & fleksibilitet v/Mona B
Tirsdag 17.30 – 18.25 Bodypump v/Mona B

Onsdag
10.00 – 11.15 Ashtanga Yoga v/Mona

Torsdag 10.15 – 11.10 Bodypump v/Mona B
Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N
Torsdag 18.15 – 19.10 Cross, sved og godt humør v/Belinda

Bikesal:
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank K

 

Uge 32

Holdsal:
Mandag 10.10 - 11.30 Yoga v/Else A
Mandag
16.30 – 17.25 Ryghold v/ Anette O

Tirsdag 9.00 – 09.55 Pilates & fleksibilitet v/Mona B
Tirsdag 17.30 – 18.25 Bodypump v/Mona B

Onsdag
08.45 – 09.40 Morgengymnastik v/ Else
Onsdag 10.00 – 11.15 Ashtanga Yoga v/Mona
Onsdag 18.00 – 18.55 Puls & styrke v/Susanne

Torsdag 09.15 – 10.10 Ballroom fitness v/ Brita H
Torsdag 10.15 – 11.10 Bodypump v/Mona B
Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N
Torsdag 18.15 – 19.10 Cross, sved og godt humør v/Belinda

 

Bikesal:

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Henry
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank K

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank K