Holdoversigt

Sommerholdplan 27 - 31

 

 

Uge 28

Tirsdag 09.00 - 09.55 Pilates v/Anette Overgaard

Onsdag 17.00 – 17.55 Cross dance v/Anette Sørensen
Onsdag 18.00 - 18.55 Puls og styrke v/Susanne

Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Noe

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 18.05 – 19.00 Bodybike v/Anette Sørensen

Torsdag 
17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/Michael Sleimann

 

Uge 29

Onsdag 8.45 – 9.40 Morgengymnastik v/ Else
Onsdag 17.00 – 17.55 Cross dance v/Anette Sørensen
Onsdag 18.00 - 18.55 Puls & styrke v/Anette Sørensen
Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Noe

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 8.00 – 8.30 Bodybike v/Else

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank Kristensen

 

Uge 30

Mandag 10.00 – 11.20 Yoga v/Else Andersen

Tirsdag 09.00 - 09.55 Pilates v/Anette Overgaard

Onsdag 8.45 – 9.40 Morgengymnastik v/ Else
Onsdag 17.00 – 17.55 Cross dance v/Anette Sørensen
Onsdag 18.00 - 18.55 Puls & styrke v/Anette Sørensen

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 8.00 – 8.30 Bodybike v/Else

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank Kristensen

 

Uge 31

Mandag 10.00 – 11.20 Yoga v/Else Andersen
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Mona Bæk
Mandag 17.30 – 18.25 STRONG v/Mona Bæk

Tirsdag 9.00 – 9.55 Stott Pilates v/Mona Bæk
Tirsdag 19.00 - 19.55 Yoga v/Murthy

Onsdag 8.45 – 9.40 Morgengymnastik v/ Else
Onsdag 10.00– 10.55 TRX v/Mona/Henry
Onsdag 17.00 – 17.55 Cross dance v/Anette Sørensen

Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

Søndag 9.00 – 9.55 Pilates v/Henry Mathiassen
Søndag 10.00 – 10.55 TRX v/Henry Mathiassen 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Tirsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Henry Mathiassen

Onsdag 8.00 – 8.30 Bodybike v/Else

Torsdag 10.00 – 11.15 Hjertehold v/ Mona/Else*
Torsdag 
17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank Kristensen

 

Uge 32

Mandag 10.00 – 11.20 Yoga v/Else Andersen
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Mona Bæk
Mandag 17.30 – 18.25 STRONG v/Mona Bæk

Tirsdag 9.00 – 9.55 Stott Pilates v/Mona Bæk
Tirsdag 19.00 - 19.55 Yoga v/Murthy


Onsdag 8.45 – 9.40 Morgengymnastik v/ Else
Onsdag 10.00– 10.55 TRX v/Mona/Henry
Onsdag 18.00 – 18.55 Puls & styrke v/Susanne Laursen 

Torsdag 9.15 – 10.10 Ballroom fitness v/Brita Husum
Torsdag 11.30 – 12.25 Ballroom fitness v/Brita Husum
Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Noe

Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

Søndag 9.00 – 9.55 Pilates v/Henry Mathiassen
Søndag 10.00 – 10.55 TRX v/Henry Mathiassen 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 8.00 – 8.30 Bodybike v/Else

Torsdag 10.00 – 11.15 Hjertehold v/ Mona/Else*
Torsdag 
17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/Michael Sleimann

 

 

 

Holdplan 2021  

 

Mandag 10.00 - 11.20 Yoga v/Else Andersen

Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Mona Bæk

Mandag 17.30 – 18.25 Strong v/Mona Bæk

 

Tirsdag 09.00 – 09.55 Stott Pilates v/Mona Bæk

Tirsdag 17.00 - 18.00 Bodypump v/Mona (fra uge 35) 

Tirsdag 19.00 - 19.55 Yoga v/Srinivasa Murthy (fra uge 31)

 

Onsdag 08.45 – 09.40 Morgengymnastik v/ Else Møller Andersen

Onsdag 10.00 – 10.55 TRX stræk og styrke v/Henry Mathiassen

Onsdag 17.00 - 17.55 Crossdance v/Anette Sørensen (fra uge 35)

Onsdag 18.00 - 18.55 Puls & styrke v/Susanne Laursen 

 

Torsdag 10.00 – 11.25 Hjertehold v/Mona/Else*

Torsdag 09.15 - 10.10 Ballroom fitness v/Brita Husum (fra uge 33)

Torsdag 17.00 - 17.55 MBLR v/Betina Noe

 

Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla Kjærside

   

Søndag 09.00 – 09.55 Pilates v/Henry Mathiassen

Søndag 10.00 – 10.55 TRX v/Henry Mathiassen

 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Michael 

Mandag 16.30 – 17.25 Bodybike v/Frank Kristensen

 

Onsdag 8.00 - 8.30 Bodybike v/Else

Onsdag 18.05 – 19.00 Bodybike v/Anette Sørensen

 

Torsdag 10.00 - 11.25 Hjertehold v/Else/Mona

Torsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit

 

Fredag 09.00 - 09.55 Bodybike v/Frank Kristensen 


Lørdag
8.30 – 9.25 Bodybike v/Michael Sleimann

 

* Kræver medlemskab af Hjerteforeningen