Sommerholdplan 2022 uge 27 - 32

Uge 27

Mandag 17.30 – 18.25 Crossboxing v/Nadia 

Tirsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N

Onsdag 18.00 – 18.55 Puls & Styrke v/Susanne

Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank 

 

Uge 28

Mandag 17.30 – 18.25 Crossboxing v/Nadia 

Tirsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N

Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank

Uge 29 

Tirsdag 9.00 – 9.55 Pilates v/Mona
Tirsdag 10.05 – 11.00 Bodypump v/Mona
Tirsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Mona

Torsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Betina N

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank 

Uge 30

Mandag 17.30 – 18.25 Crossboxing v/Nadia 

Tirsdag 9.00 – 9.55 Pilates v/Mona 
Tirsdag 10.05 – 11.00 Bodypump v/Mona
Tirsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Mona

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank 


Uge 31

Mandag 10.10 – 11.30 Yoga v/Else 
Mandag 17.30 – 18.25 Crossboxing v/Nadia 

Tirsdag 9.00 – 9.55 Pilates v/Mona 
Tirsdag 10.05 – 11.00 Bodypump v/Mona
Tirsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Mona

Onsdag 8.45 – 9.40 Morgengymnastik v/Else
Onsdag 18.00 – 18.55 Puls & Styrke v/Susanne

Torsdag 9.15 - 10.10 Ballroom fitness v/Brita 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank 

Uge 32

Mandag 10.10 – 11.30 Yoga v/Else 
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Betina B.
Mandag 17.30 – 18.25 Crossboxing v/Nadia 

Tirsdag 9.00 – 9.55 Pilates v/Mona 
Tirsdag 10.05 – 11.00 Bodypump v/Mona
Tirsdag 17.00 – 17.55 Bodypump v/Mona

Onsdag 8.45 – 9.40 Morgengymnastik v/Else
Onsdag 18.00 – 18.55 Puls & Styrke v/Susanne

Torsdag 9.15 - 10.10 Ballroom fitness v/Brita

Fredag 10.00– 10.55 TRX v/Henry 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Onsdag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank 

Fredag 9.00 – 9.55 Bodybike v/Frank