Sommerholdplan fra uge 27 til og med uge 32

Uge 27

Mandag 09.00 – 09.55 Yoga v/Else Andersen
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Betina Blæhr
Mandag 17.30 – 18.25 Step og styrke v/Mona
Mandag 18.30 – 19.25 Motions boks v/Dina Thorslund

Tirsdag 09:55 – 09.55 Stott Pilates v/Mona
Tirsdag 17.00 – 17.55 Træning på havnen


Onsdag 08:30 – 09:45 Bodybike + styrke for seniorer v/Else
Onsdag 10:00 – 10:55 TRX stræk og styrke v/Mona
Onsdag 18.00 – 18.55 Puls/styrke v/Susanne Laursen

Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Blæhr
Torsdag 18.40 – 19.35 Crossdance v/Annette Sørensen


Fredag 09:00 – 09:55 Stott Pilates v/Anette N.
Fredag
10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit Lykke 

Torsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Annette Sørensen

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/div. instruktører  

 

Uge 28

Mandag 09.00 – 09.55 Yoga v/Else Andersen
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Betina Blæhr
Mandag 17.30 – 18.25 Step og styrke v/Mona
Mandag 18.30 – 19.25 Motions boks v/Dina Thorslund

Tirsdag 09:55 – 09.55 Stott Pilates v/Mona
Tirsdag 17.00 – 17.55 Træning på havnen

Onsdag 08:30 – 09:45 Bodybike + styrke for seniorer v/Else
Onsdag 10:00 – 10:55 TRX stræk og styrke v/Mona
Onsdag 17.00 – 17.55 Yoga v/Else
Onsdag 18.00 – 18.55 Puls/styrke v/Susanne Laursen

Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Blæhr
Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit Lykke 

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/div. instruktører 

 

Uge 29

Mandag 10.00 – 10.55 Yoga v/Else
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Betina Blæhr
Mandag 18.30 – 19.25 Motions boks v/Dina Thorslund

Tirsdag 17.00 – 17.55 Styrketræning v/Betina Blæhr

Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Blæhr

Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Frank Kristensen

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/div. instruktører 

 

Uge 30

Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Betina Blæhr
Mandag 18.30 – 19.25 Motions boks v/Dina Thorslund

Tirsdag 17.00 – 17.55 Styrketræning v/Betina Blæhr
Onsdag 17.00 – 17.55 Yoga v/Else

Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Blæhr

Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Frank Kristensen

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/div. instruktører  

 

Uge 31

Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Betina Blæhr
Mandag 18.30 – 19.25 Motions boks v/Dina Thorslund

Tirsdag 09:55 – 09.55 Stott Pilates v/Mona
Tirsdag 17.00 – 17.55 Styrketræning v/Mona

Onsdag 10:00 – 10:55 TRX stræk og styrke v/Mona

Torsdag 17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Blæhr

Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit Lykke 

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/div. instruktører 

 

Uge 32

 

Mandag 10.00 – 10.55 TRX v/Henry
Mandag 16.30 – 17.25 Ryghold v/Betina Blæhr
Mandag 17.30 – 18.25 Step og styrke v/Mona
Mandag 18.30 – 19.25 Motions boks v/Dina Thorslund

Tirsdag 09:55 – 09.55 Stott Pilates v/Mona
Tirsdag 17:00 – 17:55 Sensuel fitness v/Mona


Onsdag 10:00 – 10:55 TRX stræk og styrke v/Mona
Onsdag 18.00 – 18.55 Puls/styrke v/Susanne Laursen

Torsdag 09:15 – 10:10 Ballroom fitness v/Britta
Torsdag
17.00 – 17.55 MBLR v/Betina Blæhr
Torsdag 18.40 – 19.35 Crossdance v/Annette Sørensen

Fredag 10.00 – 10.55 Pump for seniorer v/Camilla K.

Søndag 09:00 – 09:55 Pilates v/Henry
Søndag 10:00 – 10:55 TRX v/Henry

 

Holdoversigt for Body Bike

Mandag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank/Michael
Mandag 17.00 – 17.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Onsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Birgit Lykke 

Torsdag 17.30 – 18.25 Bodybike v/Annette Sørensen

Fredag 09.00 – 09.55 Bodybike v/Frank Kristensen

Lørdag 8.30 – 9.25 Bodybike v/div. instruktører